OTSI SIIT
 


 

Teenus

Kui soovid ka oma näputööd ja loomingut müüki panna, võta julgesti ühendust. Otsime pidevalt müüki uut käsitööd ja kunsti. 
Et toodete hinda juurdehindlusega mitte liiga kõrgeks tõsta, on pood üles ehitatud komisjonimüügi põhimõttele, kus toote pakkuja tasub igakuiselt renti (soovides jätkata oma toodete müüki Pillart kunsti ja käsitöö müügipinnal). Omalt poolt pakume vastu teenust, mis hõlmab toodete väljapanemist, nende aktiivset pakkumist, klientidega suhtlemist, arvete koostamist, kaupade kättetoimetamist, toodete liikumise kohta ülevaate andmist ning õigeaegset tasumist müüdud kaupade eest. 
Teie ise otsustate oma toodete hinnad, millega need müüki lähevad. Palume hinna ja kvaliteedi suhe hoolikalt läbi mõelda, et müügivõimalus oleks optimaalne. Kõik kasum toodete müügist tuleb Teile. Ülevaade kaupade liikumise kohta ja kasum (pärast toote müümist ja kättetoimetamist) antakse üle lepingus kokkulepitud kuupäeval.

 
HINNAKIRI:
  • E-poe ja FB müügipind - 10 EUR kuus (kuni 30 toodet)
  • Rakvere (Laada 17) poe müügipind - 15 EUR kuus (kuni 30 toodet)
  • E-platvorm ja kaupluse müügipind koos - 20 EUR kuus (kuni 30 toodet)
  • Iga 30 toote piiri ületanud 10 toote eest lisandub 5 EUR kuus või             50 EUR ületanud müügisummast 10%Teenuse pakkuja jätab endale õiguse muuta hinnakirja vastavalt firma heaolule, andes saajale teavet vähemalt 30 päeva enne muutuste elluviimist.